חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

ההבדלים בין ERP ל CRM

ההבדלים בין ERP ל CRM

תוכנה בתוך תוכנה או קימת הגולם על היוצר?
לפני שנתחיל לעסוק בהבדלים שבין שתי התוכנות הללו חשוב מאוד שנבין כי מדובר במערכות אשר נגזרות אחת מהשנייה או לפחות אחת מהן נגזרת מרעותה , אבל מה בכל זאת הופך אותן לשונות זו מזו? האם ישנן כמה רמות ודרגות ל CRM וכיצד היא באה לידי ביטוי בתוכנת ה ERP . האם ישנה תוכנה טובה יותר או תוכנה מתאימה לניהול עסק? כמה סוגי תוכנות CRM יש וכיצד השפיע ומשפיע ה CRM על ה ERP  עד עצם היום הזה?

שילוב עולם ה CRM בתוכנות וממשקים פשוטים
לפני כניסת מושג ה ERP אל עולם התוכנות והארגונים נפתחנו לתחום חדש ומגוון שנקרא מערכת ה CRM.  תוכנות המבוססות על מערכות הCRM תפקידן לייעל את הסדר הארגוני את יכולת ניהול המשימות, קבלת הנתונים ושליחת הדוחות לעיתים בהתאמה פרטניים ולעיתים באופן תבניתי. תוכנות CRM פשוטות מעניקות ועשויות להעניק שירותים זולים יחסים לחברות העוסקות בתחום הטלמרקטינג והמכירות. תוכנות בסיסיות אלה מאפשרות הוזלה וחסכון משמעותי על רכישת ושכירת התוכנה אשר נדרשת כדי לשמש את ההנהלה הגבוהה יותר.
על כן, ארגונים רבים בוחרים לעשות שימוש במערכות CRM פשוטות יחסית במחלקות השונות אשר אינן זקוקות למידע רב אלא רק לפרטים ספציפיים ובסיסיים, הן באשר לתפוקה והן באשר לקבל והזנת מידע הלקוח (היסטוריית שיחות, היסטוריית רכישה, היסטוריית פניות וכיוצא באלה).

ERP בעולם המתחדש של ה ISO
תקן ה ISO  הוא תקן הבטיחות והאיכות הגבוה ביותר הקיים היום בארץ ובעולם ומאושר על ידי הגורמים האיכותיים ביותר המתמחים בתקני העבודה בתחומים השונים, בתחומי התעשייה, הטכנולוגיה והפיתוח השונים. התאמת ה ERP לתקנים המחמירים הללו מביאים ויביאו את העסק והארגון לרמות שרות פנימיות וחיצוניות איכותיות ויעילות יותר אשר בהכרח ישפיעו על רווחיות העסק והארגון.

יתרונות ה ERP לעבודות קבלנים ומתכננים
בין היתרונות הרבים של תוכנות ה ERP משפיעות על תחום הבנייה והתחומים הקבלניים. קבלנים, מתכננים ואנשי מקצוע בתחום הבנייה, התכנון, העיצוב והאדריכלות, עושים שימוש ומושפעים מטכניקת ה ERP בשל הדיוק ואפשרויות שאיבת מסד נתונים מדויק מהיר ופרטני יותר ברזולוציות השונות.
אפשרויות התכנון ורמות הדיוק מבחינת הזוויות, מהבחינות ההנדסיות משלב התכנון וכלה בתהליכי הביצוע והמוצר המוגמר מתאפשרות ברמה הבטיחותית ביותרכתוצאה  יכולות התכנון הפרטניות והמדויקות הניתנות באמצעות תוכנת ה ERP.

ארגוני בטחון וצבא מול תוכנות ומערכות חכמות
ארגונים ביטחוניים אזרחיים וצבאיים עברו ועוברים לאיטם אל טכנולוגית ה ERP אשר מעניקה את שירותיה גם בתחום המבצעי והתהליכי. המשמעות של "מערכת חכמה מבחינת ה ERP   והעסקים אשר עושים בה שימוש באה לידי ביטוי ביכולת המוקפדת שלה הן מבחינת השמירה על בטיחות המידע, מתן הרשאות ומניעת חדירת גורמים לא רצויים והן מבחינת העבודה המדויקת מבטאת את עצמה בתחומים העסקיים ותחומי הפעילות הרבים בעולם הארגוני והעסקי.
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...