חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
מאמרים מקצועיים ניהול הון

ניהול הון

ניהול הון – תזרים מזומנים
תזרים מזומנים הוא דוח חשוב בכל עסק. זהו כלי המשקף את נזילות העסק ואת יכולת הישרדותו. תחזוקה טובה של הדוח יחד עם ניהול הון חוזר ונכון הם המפתחות להתמודדות עם משברי נזילות בעסקים. בכל עסק, גדול כקטן, יש צורך בתחזית של תזרים מזומנים, ביצירת הדוח ובניהול נכון של אספקט זה .

כיצד בנוי דוח תזרים מזומנים ?
דוח תזרים מזומנים, בשונה מדוח רווח והפסד, בנוי מתקבולים ותשלומים ולא מהכנסות והוצאות. הוצאות נרשמות מתוקף רכישה של חומרי גלם, מוצר או שירות מסויים ומיוצגות על ידי חשבונית המתקבלת מן הספק. הכנסות נרשמות כתוצאה ממכירה המיוצגת על ידי הפקת חשבונית ללקוח. ההכנסות וההוצאות באות לידי ביטוי בדוח רווח והפסד בתקופה החשבונאית בה הם נוצרו. ההכנסה מייצגת את מחיר המכירה אך לא את תזמון ההכנסה. דוח תזרים מזומנים נותן לכך ביטוי. כלומר, על הנייר יש לחברה הכנסה, אך בפועל הכסף לא הגיע לחשבון החברה. במצב כזה יכול להיות מצב שבו הניהול התפעולי של החברה  נראה סביר בהחלט בעוד שלחברה אין מזומנים להמשך תפעולה בגלל תפעול לקוי של דוח תזרים המזומנים שלה המשקף את המזומנים של החברה בפועל. פערים אלה עלולים להביא חברות לעצירת פעילות עסקית למרות הפוטנציאל שלהן.

כיצד לגרום לניהול הון חוזר יעיל ?
מה עושים בחברות קטנות ובינוניות שאין להן מספיק משאבים להעסיק אדם מקצועי במשרה מלאה לניהול ההון החוזר של החברה? פונים לניהול הון חוזר על ידי אדם חיצוני ומגדירים את היקף עבודתו בחברה. לעיתים הגעה פעם בשבוע תספיק לחברה קטנה או בינונית כאשר האדם הוא איש מקצוע ובעל מיומנות .

זקוקים לניהול הון חוזר ? פנו אל משרד הפירמה
הפירמה הינו העסק הנכון עבור משימה זו. מנהלי הפירמה מספקים יעוץ פיננסי וייעוץ עסקי שעבדו שנים כמנהלים פיננסיים של חברות מן המובילות במשק. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל עוד היום שירותים איכותיים.
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...