חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
מאמרים מקצועיים ניהול הון לחברות

ניהול הון לחברות

ניהול הון לחברות – ניהול חיצוני
כיום נפוצה מאד השיטה של העסקת עובדים מבחוץ למשימות שונות בחברה מבלי שהחברה תעסיק אותם באופן ישיר. אנשי נקיון או אבטחה כבר מזמן ידועים כעובדים של חברות חיצוניות, אבל הטרנד הגיע גם לדרגים הניהוליים של חברות רבות ומאותן סיבות. חסכון כספי ופחות "כאב ראש". חברות קטנות ובינוניות מצאו כי ניהול הון משתלם בהרבה כאשר מביאים אדם חיצוני לעשות את העבודה. במקרים רבים לחברה קטנה או בינונית אין צורך באדם במשרה מלאה ולכן כדאי להעסיק אדם על בסיס עצמאי כדי שיעשה את העבודה.

מתי כדאי להיעזר בניהול הון חיצוני ?
תחומי ניהול הכספים או ניהול הון שניתן להוציא החוצה הם רבים: החל ממנכ"ל כספים, חשב, כלכלן, גזבר, מנהל חשבונות וכדומה. בחברות שיש להן מנהל כספים ניתן להוציא החוצה חשבים וכלכלנים והשירות יינתן כעזרה למנהל הכספים. העזרה תאפשר למנהל הכספים שקט בעבודה. לדוגמה: אם העזרה היא בתחום החשבונאי ומנהל הכספים של החברה הינו כלכלן ולא רואה חשבון .
גם בתקופות משבר יש לתגבר את מחלקת ניהול הכספים כדי לשמור על החברה מפני נפילות חזקות מידי בתחום הפיננסי העלולות לעצור את פעילות החברה לחלוטין. חברת וארגונים גדולים פונים לאנשים חיצוניים לניהול הון ברמות שונות בתקופות חסרות וודאות ובמיוחד כשמחלקת ניהול הכספים שלהן תמיד לחוצה בגלל חוסר בכוח אדם.

כיצד לבחור את האדם המתאים לניהול הון חיצוני ?
ניהול הון חיצוני, בין אם מדובר על מנהל המחלקה או על עזרה בתחומים ספציפיים חייב להיות על ידי אדם מקצועי המכיר את תחום הפיננסים לעומק - במיוחד כשרוצים להעסיק אדם חיצוני דרך מיקור חוץ .

הפירמה – ניהול הון לחברות
הפירמה הוא המקום הנכון לניהול ההון שלכם. הפירמה הינה חברה שמתמחה בניהול פיננסי עבור חברות מהמובילות במשק במשך שנים רבות. הפירמה משמשת כיועץ עסקי ומלווה עסקי וגם יועץ אסטרטגי לחברות שונות. את כל הנסיון הזה תוכלו לקבל לאחר שתפנו להפירמה . בהצלחה !
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...