חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
מאמרים מקצועיים תוכנית עסקית לחברות

תוכנית עסקית לחברות

הכנת תוכנית עסקית לחברה
כל עסק צריך תוכנית עסקית. תוכנית עסקית לעסק דומה לשרטוטי האדריכל לפני בניית הבניין או התסריט לפני צילומי סרט הקולנוע. ללא תוכנית עסקית לא ייתכן לצאת לדרך החדשה. תוכנית עסקית היא המסמך החשוב ביותר שיהיה בידכם כשתצאו לחפש משקיעים, שותפים או לבקש הלוואה בבנק כדי להתחיל להפעיל את העסק. תוכנית עסקית היא התוכנית שמתארת את העסק שלכם מכל האספקטים האפשריים על מנת להחיות דבר שנמצא בשלב זה רק בראש שלכם ואמור לצאת אל הפועל הלכה למעשה במציאות.

שלבים בהכנת תוכנית עסקית
בהכנת תוכנית עסקית יש להגדיר את המטרה העיקרית שלשמה כותבים את התוכנית העסקית. תוכנית עסקית יכולה לשמש עבור מספר מטרות וביניהן:
•    בחינת היתכנותו של העסק החדש ומדוע הוא מוצדק כלכלית.
•    תיאור רעיון העסק והדרך המתוכננת למימושו במטרה לגייס כספים, שותפים או הלוואות בבנקים.
•    הגדרת יעדים עסקיים וגיבוש תוכנית ריאלית למימושם.

הגדרת המטרה העיקרית של התוכנית העסקית תוביל את עריכת התוכנית ואלו פרקים בתוכנית יהיו משמעותיים יותר מאחרים. תוכנית עסקית איננה רק מסמך שיווקי, אלא כלי רציני לבחינת כדאיותו הכלכלית של העסק החדש שלכם. תהליך כתיבת תוכנית עסקית מתחיל באיסוף נתונים ובביצוע מחקר וניתוח של השוק והסקת מסקנות נכונות שעוזרות לגבש אסטרטגיה עסקית מתאימה ותוכנית שיווק פרטנית.

עריכת תוכנית עסקית על ידי איש מקצוע
כשאתם עומדים לפתוח עסק ואתם מעוניינים לכתוב תוכנית עסקית מומלץ לקחת איש מקצוע בעל נסיון בתחום זה. התוכנית העסקית שלכם תוכל להכריע את עתיד העסק שלכם. גיוס משקיעים או לקיחת הלוואות יהיו תלויים בהרבה בתוכנית העסקית שתכתבו. אין לזלזל בכך ויש להיעזר באיש מקצוע.

צריכים תוכנית עסקית? צריכים את הפירמה !
הפירמה הוא אתר מומחה לכתיבת תוכניות עסקיות שונות. הפירמה משמשת כיועץ עסקי ואסטרטגי לעסקים וגם עוסקת בליווי עסקים. אם אתם מעוניינים לקבל תוכנית עסקית איכותית ומקצועית, זה הזמן לפנות אלינו!

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...