חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

בדיקת כדאיות לעסק

בדיקת כדאיות ופיתוח עסקי
כאשר אתם בוחנים הקמה של עסק חדש בכל תחום, אין כל צל של ספק כי עליכם לבצע מספר בדיקות מקדימות על מנת לקבל בסופו של יום בשורה התחתונה את התמונה המציאותית והבהירה ביותר, וזאת על מנת שתוכלו לקבל החלטיות מושכלות לגבי ההמשך. יש לציין, כי עסקים בהקמה מכל הסוגים מבצעים בדיקת כדאיות ופיתוח עסקי. בדיקה זו של הכדאיות תענה על השאלה היכן להשקיע, מה כמות המשאבים הנדרשת ואילו מאפיינים קיימת בסביבת העבודה. מעבר לכך, בדיקת כדאיות ופיתוח עסקי היא צורך חיוני להשגת מימון. הדרך הנכונה לערוך בדיקת כדאיות היא באמצעות תוכנית עסקית. מטרתה של התוכנית היא לבחון באיזה שלב החברה מיועדת להתחיל להרוויח, עם אילו הוצאות היא תתמודד ומה יהיו היתרונות שלה מול המתחרים.

האם אתם בנויים לכך ?
בדיקת כדאיות חוסכת הפסדים, זמן ומאמץ. מלבד תוכנית עסקית, בדיקת כדאיות מתקיימת גם במרחב הפרטי: על היזם לשאול את עצמו מהו הזמן הנכון להקים את העסק והאם יש לו את הכישורים הנדרשים. תכנון מראש, ביצוע משימות בזמן ואחריות אישית הם תנאים חשובים לבדיקת כדאיות של עסק. ישנם מקרים בהם עסקים נסגרים בשל ניהול לא נכון ולא רק בשל היעדר פוטנציאל.

עונים על השאלות הקשות
תיווך עסקים באינטרנט עוזר לבדוק את הכדאיות של העסק משום שהיא מחייבת את הבעלים להתמודד עם כל השאלות הקשות. על מנת להציג תוכנית עסקית לבנקים או למשקיעים יש להכיר את ההוצאות, את מאזן הרווחים הצפוי ואת מבנה השוק. תוכנית עסקית נכתבת לאחר סקר שוק מקיף, אשר גם הוא עוזר לבעלים לבדוק את הכדאיות הכלכלית.

מתי צריכים לבצע בדיקת כדאיות ?
בדיקת כדאיות על ידי תוכנית עסקית עוזרת לבדוק את הכדאיות של העסק. גם רכישת זיכיון או השקעה ברעיון לפיתוח מוצר יחייבו בדיקת כדאיות ופיתוח עסקי. הדרך הנכונה לעשות זאת היא לבסס את התחזית על תוכנית עסקית. מעבר לכך, תוכנית עסקית עשויה לשמש גם כמדריך וכלי לקבלת החלטות במהלך התפעול השוטף.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...