חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

גיוס משקיעים בצורה נכונה

כך מגייסים משקיעים בצורה נכונה
על מנת לגייס הון יש להבין את השיקולים של המשקיעים אשר אמורים להכניס כספים אל העסק המדובר אשר זקוק להשקעה הזו על מנת לגדול ולהפוך לריווחי ביותר עבור בעליו. יש לציין כי, לעיתים קרובות, בעלים של חברות טועים לחשוב כי האינטרסים אותם הם מייצגים תקפים גם לגבי משקיעים, אך זה לא תמיד באמת המצב בפועל. גיוס משקיעים, מימון אשראי לעסקים וכל סוג של גיוס הון תלויים ללא כל צל של ספק בתוכנית העסקית של החברה, באופן בו היא מציעה למשקיעים להרוויח מן ההשקעה בחברה הזו ובצורה בה החברה בוחרת לבדל את עצמה מן המתחרים שלה. כמובן שיש לזכור כי רוב המשקיעים עומדים מול הצעות רבות על בסיס יום - יומי, לכן הדרך היחידה שלהם לבצע סינון היא באמצעות קריאת תוכנית עסקית.

תשובות לשאלות החשובות עבור העסק
גיוס הון הוא אחד המטרות החשובות של כתיבת תוכנית עסקית. התוכנית העסקית מאפשרת לבחון את הסיכון לכישלון מול הסיכוי להצלחה, לתרגם את הפער הזה לרווחים ולהציג זאת בפני צדדים נוספים אשר אינם בקיאים באופי החברה. תוכנית עסקית מתמודדת ישירות עם שאלות כמו מה פוטנציאל הרווח של החברה או מתי העסק יתחיל להרוויח. ללא תשובות לשאלות הללו לא ניתן לגייס הון או למשוך את תשומת ליבם של משקיעים אטרקטיביים.

שימוש בנתונים הנכונים בעת כתיבת התוכנית
יועץ השקעות מקצועי הוא כלי מכירתי לכל דבר. יחד עם זאת, הסוד של תוכנית עסקית מוצלחת הוא דווקא בשילוב בין הגורם המכירתי לגורם התיאורטי. במילים אחרות, תוכנית עסקית חייבת להיות אמינה ולהתבסס על סקר שוק מקיף. נתונים לא נכונים בתוך תוכנית עסקית עשויים לפגוע בחברה בצורה אנושה ולהרחיק את המשקיעים לצמיתות.

לא מתפשרים על תוכנית עסקית
גם המבנה הטכני של התוכנית העסקית משפיע על גיוס ההון. משקיעים המכירים מקרוב תוכניות עסקיות יודעים להבחין בין מסמך מסודר ומפורט למסמך חובבני, ותולים בכך את ההחלטה שלהם. לא כדאי להתפשר על תוכנית לא מקצועית כאשר מעוניינים לגייס הון.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...