חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

תהליך כתיבת תוכנית עסקית

תהליך כתיבת תוכנית עסקית
יזמים אשר מעוניינים לגייס הון או לתכנן בצורה נכונה את העתיד חייבים לכתוב תוכנית עסקית בצורה מקצועית ביותר ועל ידי מומחים לתחום זה כמובן. כתיבת תוכנית עסקית יכולה אמנם להתבצע על ידי המנהל או השותפים בלבד, אך מומלץ לפנות אל חברה אשר מתמחה בכך ויש לה ניסיון רב בכתיבה של תוכניות עסקיות לעסקים רבים אחרים. חברות אלו מכירות כמובן את המאפיינים של תוכנית עסקית מוצלחת ויכולים לחסוך זמן וכסף עבור היזם. מעבר לכך, תהליך כתיבת תוכנית עסקית בליווי של אנשי מקצוע מתבצע בצורה נוחה ומבטיח יעילות מקסימאלית עבור התוצר הסופי אשר כל כך חשוב לצורך הקמתה של החברה שלכם.

חשיבותה של פגישת ההיכרות
בשלב הראשון של תהליך כתיבת תוכנית עסקית ושירותי נוטריון נערכת פגישת היכרות בין בעלי העסק לבין אנשי החברה אשר יהיו אמונים על כתיבת התוכנית בפועל. בפגישה זו תפקידם של המומחים אשר אחראיים על כתיבת התוכנית הוא להקשיב לצרכי הלקוח, למטרות אותן הוא מציב ולנתונים אותם הוא מעביר. השלב הזה הוא מעין תיאום ציפיות, אשר יעזור להגדיר את לוח הזמנים ולהשיג את התוכנית העסקית הרצויה.

אסטרטגיה ומודל כלכלי
תהליך כתיבת תוכנית עסקית ממשיך עם גיבוש האסטרטגיה והנחות היסוד בנוגע למודל הכלכלי הרצוי. בסופו של דבר, מטרתה של התוכנית היא להראות איך ומתי החברה מתחילה להרוויח. היות ואת התוכנית העסקית ניתן להציג בפני הבנקים או המשקיעים, הפירוט על ההוצאות והרווחים חייב להיות ברור. זהו שלב קריטי בתהליך כתיבת התוכנית ולכן הוא אורך זמן רב.

גיבוש התוכנית המלאה
התהליך של כתיבת תוכנית עסקית אינו מסתיים לפני שהצדדים נוגעים בנושאים כגון מבנה החברה, תקציב השיווק, עלויות הפרסום, מערך המכירה, אופי המוצר, דרכי מימון, התמודדות עם שיעורי המס ועוד. נושאים אלו הם ההקדמה להצגת טיוטת דו"ח רווח והפסד וטיוטה על תזרים המזומנים. לבסוף מגובשים כל המסמכים אל תוכנית אחת מקצועית, אשר משמשת את החברה למשך שנים ארוכות. יחד עם זאת, עשויים להיות שינויים מסוימים בתהליך וזאת אופי החברות השונות.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...