חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...

מיקור חוץ

Outsoursing לניהול כספים
מזה כעשר שנים תפיסת האאוטסורסינג (מיקור חוץ) בניהול כספים לחברות תופסת תאוצה. אם בעבר היה נהוג כי ישנם שירותים מסויימים שניתן להוציא החוצה כגון: שירותי נקיון, שמירה וכדומה, הרי שכיום התפיסה הזו התנחלה לה בעוד הרבה מאד תחומים מקצועיים. חברות נעזרות בשיטה זו לניהול הכספים שלהן בעוד שחברות גדולות יכולות להשתמש באנשי מקצוע ממש, כמו חברות היי-טק המעסיקות מהנדסים הודים בשיטה דומה. פעם קראו לזה קבלנות משנה כיום זה נקרא outsoursing, ומדובר על שיטה יעילה ליהנות משירותים מקצועיים עבור העסק שלכם מבלי להיזקק להפיכת אותם אנשים לעובדים שכירים שלכם על כל המשתמע מכך.

Outsoursing בתחומים שונים
חברות משתמשות באפשרות של outsoursing בתחומים מגוונים כמו מכירות, פיתוח עסקי, משאבי אנוש וכמובן – ניהול כספים. הסיבות העיקריות לשימוש ב outsoursing הינן כלכליות בראש ובראשונה. העסקת עובד בצורה זו מורידה לארגון גם את "כאב הראש" שהעסקתו מביאה איתה. כל העיסוק בגיוס העובד ולאחר מכן הטיפול בו כעובד מן השורה בכל הקשור לתוספות במשכורת, פנסיה, ימי מחופשה וכדומה, כל אלה יורדים לחברה מן הראש כשהיא מעסיקה עובדים חיצוניים. אין ספק שהדבר חוסך כסף וזמן יקר לחברה .
הוצאת עבודות למיקור חוץ (outsoursing) חוסך לחברה כסף רב והדבר ניתן להיעשות גם לגבי פרוייקטים חד פעמיים וגם לגבי ניהול שוטף כמו ניהול כספים של עסקים.

בחירת עובדים חיצוניים
כשאתם מחליטים על מציאת עובדים חיצוניים עליכם להיות בטוחים כי הם אכן מכירים את התחום שבו הם אמורים לעבוד וכי יש להם נסיון רב בכך. ניהול פיננסי של עסק הוא דבר עקרוני וחשוב ואסור להפקירו בידי אנשים לא מיומנים .

הפירמה – צרו קשר כאן ועכשיו!
הפירמה הינה חברה בעלת נסיון רב שנים בניהול פיננסי של חברות שונות מן המובילות במשק. הפירמה משמשת גם כיועץ עסקי לחברות, עושה ליווי עסקי וגם נותנת יעוץ אסטרטגי לחברות. פנו להפירמה לשירותי ניהול כספים שונים .
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...