חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
מאמרים מקצועיים רואה חשבון

רואה חשבון

פותחים עסק? קודם כל רואה חשבון
אם אתם עומדים לממש את החלום לפתוח את העסק העצמאי שלכם אחרי שנים של עבודה מתישה ומתסכלת, כנראה שאתם אנשים עם יכולות ועם חזון בריא לחיים. לא משנה עם העסק שאתם עומדים לפתוח הוא חברת שליחויות, חנות פרחים, יבוא רכיבי אלקטרוניקה מסין או חברת טיולים בארץ, לפני שאתם עושים את הצעד הראשון פנו אל רואה חשבון על מנת שיוכל להסביר לכם את כל התהליך של פתיחת עסק על כל שלביו, וכדי שתבינו בדיוק לקראת מה אתם עומדים וכיצד יש להיערך לכך מעתה ואילך.

רואה חשבון – כמו אב מלווה
רואה חשבון הוא איש מקצוע המתמחה בכל הקשור לפתיחת עסקים חדשים בתחום המיסוי, הביטוח הלאומי, וההתנהלות הפיננסית הרצוייה. תפקידם העיקרי של רואי חשבון נבחרים בישראל לאחר פתיחת החברה או העסק הוא ביצוע עבודת ביקורת על ספרי החשבונות ועל פעילותה הפיננסית של החברה, ולאחר מכן מגיש רואה החשבון לחברה את הדו"ח השנתי אודות התנהלותה הכספית בהתאם לדרישות חוקי המיסוי במדינה.

עסק חדש – חברה פרטית או חברה בע"מ ?
לפני שתפתחו את העסק החדש שלכם תרצו לדעת איזה סוג של התארגנות מתאימה לכם. חברה פרטית שבה אתם הבעלים היחידים ואתם תפעלו על בסיס מעמד של "עצמאי" המגיש חשבוניות וקבלות באופן אישי, או שאולי כדאי לכם לפתוח חברה בע"מ שהאחריות המשפטית לחברה איננה אישית שלכם אלא של הגוף עצמו. לכל צורה יש את היתרונות שלה וכל אפשרות נכונה בתנאים מסוימים כאלה ואחרים. רואה חשבון טוב ידע להנחות אתכם כדי שתפיקו את המירב מן העסק החדש שלכם לאורך כל הדרך.

הפירמה – שירותי ראיית חשבון מקצועיים
הפירמה בעלת ניסיון רב גם בתחום ראיית החשבון וגם מעבודת רבת השנים בתחומי הכספים בחברות מובילות במשק. אם אתם מעוניינים באיש מקצוע מעולה שיוכל להדריך אתכם וללוות את העסק שלכם בכל צעד בעתיד – פנו עוד היום להפירמה ותגלו כי רואה חשבון לא מתעסק רק במספרים, אלא לפני הכול באנשים.
שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...