חיפוש בנושאselect
תת-קטגוריהselect
אזורselect
עירselect
ההתמחות והשרותים שלנו
  • תוכנית עסקית
  • יעוץ עסקי
  • מחקר עסקי
  • פתרונות מימון
שם:
טלפון:
היכן?:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...
מאמרים מקצועיים גיוס הון

גיוס הון

איך מגייסים הון להנעת העסק?
גיוס הון הוא צורך אשר קיים בקרב כל מי שמעוניין לפתוח עסק כזה או אחר, ללא כל קשר אל תחום הפעילות המדובר. האמת היא, כי ישנם יזמים אשר מצליחים להניע את העסק לבדם, אך בשלב מסוים רובם חייבים עזרה ממשקיע אשר יזרים כספים על פי תוכנית מסודרת כזו או אחרת. מעבר לכך, גיוס ההון אינו מוגבל לתחום אחד בלבד וקיים בקרב כל התחומים ללא כל יוצא מן הכלל. השאלה העיקרית מולה נאלצים לעמוד יזמים שונים היא כיצד מגייסים את ההון ומה היא הדרך הנכונה לבדל את החברה מול המתחרים.

שימוש נכון בתוכנית העסקית
הדרך הנכונה לגייס הון להנעת העסק היא לכתוב תוכנית עסקית ראויה ומקצועית ביותר. מעבר ליתרונות הרבים אשר מספקת תוכנית עסקית עבור בעלי החברה, מדובר בעצם בסופו של דבר על מסמך מסודר אשר נועד לצורך הצגה של מטרות, תחזיות ומאפיינים של החברה ושל המוצרים או השירותים אשר היא מעוניינת למכור לקהלי היעד הרלבנטים עבורה. יש לציין, כי תוכנית עסקית יכולה להיות מועברת למשקיעים פרטיים, אשר בתורם בוחנים את הכתוב בה ומחליטים האם להעביר הון לרשות החברה לצורך תפעולה בצורה מתאימה. תוכנית עסקית היא גם האופן המקובל לבקש הלוואה מהבנק, אשר מבסס את שיקוליו על סמך התחזית של החברה עצמה.

דמיון בין תוכניות
תוכנית עסקית חשובה להנעת כל עסק הדורש השקעה חיצונית. אין דרך אחת לאפיין תוכנית עסקית, משום שכל חברה זקוקה לתוכנית ולהון בגובה שונה. יחד עם זאת, ניתן לומר כי תוכנית עסקית חייבת לכלול התייחסות למהות העסק, אופי השירות, הרווחים המשוערים וההוצאות, עלויות השיווק וכדומה.

גיוס הון במקום השקעה עצמית
תוכנית עסקית היא כלי חשוב בעולם העסקים. תוכנית מוצלחת המפורטת כהלכה יכולה לעשות את ההבדל בין גיוס הון לבין השקעה עצמית בעלויות גבוהות ומעבר למה שבעלי החברה יכולים להרשות לעצמם. כדאי לפנות אל יועצים עסקיים אשר יספקו ליווי במהלך כתיבת התוכנית, יעזרו להגדיר את גובה ההון הרצוי ויאפשרו ליזמים להניע את העסק.

שם:
טלפון:
אזורselect
עירselect
תוכן:
...Loading...